Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Producent kostki brukowej

Producent kostki brukowej

Producent kostki brukowej

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Produkujemy krawężniki, które odznaczają się szczególną wytrzymałością oraz posiadają wiele odmian wymiarowych, co zezwala na ich wykorzystanie w różnorodnych lokalizacjach. Przeznaczone są przeważnie do budowy dróg oraz nawierzchni, na których odbywa się transport ciężki: place manewrowe, magazynowe, parkingi, produkcyjne hale, drogi lokalne, drogi krajowe, autostrady.

Płyta ażurowa stanowi doskonałe zabezpieczenie i umocnienie skarp, nasypów, rowów melioracyjnych. Stosowana jest często w celu utwardzenia nawierzchni parkingowych, podjazdów. Wolne przestrzenie płyt powinny być wypełnione materiałami dobrze przepuszczającymi wodę, takimi jak: piasek, żwir, ziemia ogrodnicza. W zależności od projektu można je również obsiać trawą. Płyty ażurowe oferujemy w szerokiej palecie kolorystycznej: szare, czerwone, grafitowe, zielone i brązowe. Grubość płyty 10 cm.
Kostka brukowa jest doskonała do zastosowania w zabytkowych kompleksach miejskich oraz przy oryginalnych posesjach. Wytwarzamy również krawężniki, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością oraz posiadają wiele wariantów wymiarowych, co pozwala na ich używanie w różnorodnych miejscach. Przeznaczone są głównie do budowy dróg oraz nawierzchni, na których odbywa się transport ciężki.
Firma ABW Superbruk to największy producent kostki brukowej w regionie podlaskim. Sprzedajemy kostkę wysokiej jakości w bogatym asortymencie kształtów i kolorów. W naszej ofercie znajduje się także kostka brukowa imitująca naturalny kamień. Nietypowe zarysy i falujące ranty kostek pozwalają na ułożenie oryginalnych dróżek, dróg i podjazdów. Postarzane naturalnie w osobliwy sposób oddają klimat kamienia naturalnego.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: